Jdi na obsah Jdi na menu
 


QuickGPS Lite 1.5

14. 1. 2011

 

quickgpslite15.gif

Vlastníte-li některé z novějších zařízení HTC, není vám cizí utilita QuickGPS. Z internetu dokázala stáhnout informace o GPS satelitech, takže fixace na ně byla výrazně rychlejší. Data stahovala z jednoho serveru, takže pokud nebyl k dispozici, nic jste si nestáhli. Tohle je alternativní řešení, umí stahovat z šesti různých serverů a podporuje i data pro chipy SiRF (hlavně zařízení bez chipu Qualcomm).

Nejprve v pravém „Option“ určete, který datový soubor se má stahovat („packedEphemeris.ee“ pro chipy SiRF nebo „xtra.bin“ pro chipy Qualcomm GpsOne) a odkud (pro chipy SiRF jsou k dispozici 4 servery a pro chipy GpsOne 2 servery). „Save to:“ je adresář pro uložení souboru, zařízení HTC používají složku „Windows“, u ostatních to může být jinak. Pravým „Return“ se vraťte na hlavní obrazovku.

Tlačítkem „Download“ zahájíte stažení vybraného souboru do vybrané složky přes aktuálně dostupné internetové připojení. Platnost dat je 7 dní. Čas posledního stažení se zaznamená („Download time:“). Vedle „Elapsed time:“ uvidíte aktuální stáří dat, abyste mohli získat nová v případě, že už nejsou aktuální.

 

 
 

 

Poslední fotografie


Rank

Odkaz.přidat.euPageRank


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 12453
Měsíc: 81
Den: 3